16661 Ventura Blvd, Encino, CA 91436

برانکو پس از توقف پرسپولیس: گلایه‌ای از بازیکنانم ندارم/ در شش سال فقط دو بار این اتفاق افتاد

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس دلایل تساوی تیمش برابر تراکتورسازی را تشریح کرد و گفت: با وجود تمام تلاش هایی که انجام دادیم نتوانستیم به پیروزی برسیم. حریف خطرناک بود و می‌توانست پیروز شود.
به گزارش سرویس ورزشی عصرامروز ، برانکو ایوانکوویچ پس از تساوی یک بر یک شامگاه یکشنبه تیمش برابر تراکتورسازی به خبرنگاران حاضر در سالن کنفرانس ورزشگاه آزادی گفت: یک بازی سخت را پشت سرگذاشتیم. همانطور که گفته بودم تیم خوبی روبروی ما بود که انگیزه زیادی داشت. بعد از نتایجی که هفته های اخیر گرفته بود خیلی خوب ظاهر شدند.
وی افزود: ما همیشه دوست داریم ببریم بازیهایمان را اما متاسفانه نتوانستیم هوادارانمان را خوشحال کنیم. با این حال گلایه ای از بازیکنانم ندارم چرا که همه توانشان را گذاشتند. تراکتورسازی خیلی محکم و جنگنده بازی کرد و در برابر این تیم هر فرصت کوچکی که پیدا می شود باید گل شود اما بازیکنان ما چند فرصت را از دست دادند.
برانکو با اشاره به گلی که تیمش دریافت کرد گفت: در آن صحنه دروازه خوب بسته نشده بود. با این حال در ادامه بازی خط دفاعی ما نمایش خوبی داشت و موقعیت زیادی به حریف نداد. ضمن اینکه تراکتورسازی هم همانطور که گفته بودم یک تیم ملی کوچک بود. ما کمبود کمال کامیابی نیا را حس می کردیم اما نمی خواهم کارمان را توجیه کنم.
وی در مورد اتفاقاتی که بین بازیکنان رخ داد و ترقه هایی که پرتاب شد گفت: در شش سالی که در ایران بودم دو بار این اتفاق رخ داد. بار اول موقعی بود که تیم ملی ایران برابر کره شمالی رخ داد و بار دوم امروز بود. این اتفاق معمولی نیست و کار پسندیده ای نبود. طبیعی است که هیچکس دوست ندارد این مسائل در ورزشگاه ها رخ بدهد. متاسفانه همه جای دنیا این اتفاقات رخ می دهد. این یک استثناست و نباید به آن پرداخته شود

Leave a comment