16661 Ventura Blvd, Encino, CA 91436

پیروزی سخت سرخپوشان برابر پیکان

تیم فوتبال پرسپولیس در مرحله یک شانزدهم نهایی رقابتهای جام حذفی برابر پیکان به بردی دشوار دست یافت تا به مرحله یک هشتم نهایی این مسابقات راه یابد و حریف ملوان انزلی شود.
تیم‌های فوتبال پرسپولیس و پیکان از ساعت 40.18 امروز شنبه در چارچوب مرحله یک شانزدهم نهایی رقابتهای جام حذفی باشگاه‌های کشور در ورزشگاه آزادی تهران به مصاف هم رفتند که طی آن تیم پرسپولیس با یک گل حریف خود را شکست داد. مهدی طارمی در دقیقه 67 از روی نقطه پنالتی تنها گل مسابقه را به ثمر رساند.
پرسپولیس در این بازی با ترکیب سوشا مکانی، محسن بنگر، مایکل اومانا، رامین رضاییان، بابک حاتمی، کمال کامیابی‌نیا، مهرداد کفشگری، فرشاد احمدزاده، هادی نوروزی،امید عالیشاه و مهدی طارمی به مصاف حریف رفت.
نیمه نخست این دیدار با بازی بسته پیکانی ها همراه شد و به همین خاطر حملات پرسپولیس به پشت محوطه جریمه حریف ختم می‌شد. شاگردان برانکو در این نیمه بازی را تقریبا در اختیار داشتند و موقعیت‌هایی را ایجاد کردند ولی مهاجمان این تیم قدر فرصت‌ها را ندانستند تا جدال دو تیم در وقت اول با تساوی بدون گل خاتمه یابد.
در نیمه دوم تیم پرسپولیس به بازی سرعت داد و فشار را روی دروازه پیکان بیشتر کرد. در دقیقه 60 بازی ضربه کاشته نوروزی به شکل خطرناکی بیرون رفت. سه دقیقه بعد پیکان در یک ضد حمله خطرناک ظاهر شد اما مدافعان پرسپولیس این موقعیت را روی حرکت محمد مهدی نظری دفع کردند.
پرسپولیس در دقیقه 67 به گل رسید. پاس به عقب نوراللهی به دست مدافع پیکان برخورد کرد تا داور آن را پنالتی اعلام کند. طارمی این ضربه را به زیر تاق دروازه پیکان کوبید تا گل تیم پرسپولیس به ثمر برسد.
طارمی در ادامه کار یک موقعیت خوب را هدر داد. در د قیقه 83 مسابقه نیز محمدصادق بارانی از پیکان اخراج شد تا این تیم 10 نفره شود ولی این تیم دست از حمله بر نداشت و در یکی دو مورد روی دروازه پرسپولیس خطر ایجاد کرد.
در نهایت پرسپولیس این بازی دشوار را یک بر صفر برنده شد تا در مرحله بعد حریف ملوان بندر انزلی شود

Leave a comment