16661 Ventura Blvd, Encino, CA 91436

سرمربی تیم فوتبال پاختاکور ازبکستان: برابر تراکتور بازی سختی داریم/فردا باید3 امتیاز رادر تبریز بگیریم

– سرمربی تیم فوتبال پاختاکور ازبکستان با تاکید بر اینکه برابر تراکتورسازی تبریز بازی خیلی سختی داریم، گفت: اگر می خواهیم از این گروه بالا رویم باید فردا پیروز شویم.
به گزارش سرویس ورزشی عصرامروز ، نومان خسن اف بعداز ظهر امروز سه شنبه در نشست خبری قبل از بازی دو تیم تراکتورسازی تبریز و پاختاکور ازبکستان اظهار داشت: برای صعود باید تراکتورسازی را شکست دهیم و دست پر از تبریز برویم تا در دو بازی بعدی هم نایج لازم را بگیریم و از گروه خودمان صعود کنیم.
وی با اشاره به اینکه در بازی رفت شانس آوردیم و برنده شدیم، افزود: از تراکتورسازی چیزهای زیادی یاد گرفتیم ولی برای صعود به مرحله بعد به پیروزی در این بازی نیاز داریم.
سرمربی تیم فوتبال پاختاکور ازبکستان با تاکید بر اینکه بازیکنانم در شرایط بدنی خوبی قرار دارند، ادامه داد: بازیکنانم فردا تمام تلاش خود را خواهند کرد تا پیروز شویم و همه بازیکنانم برای این بازی آماده هستند.
وی سپس با بیان اینکه تراکتورسازی بازیکنان و کادر فنی بسیار قوی و باهوشی دارد، افزود: آنها باتکتیک هستند و مطمئن هستم بازی فردای ما سخت خواهد بود.
خسن اف در خصوص بازی رفت تیمش برابر تراکتورسازی نیز گفت: در بازی هفته گذشته شانس با ما همراه بود و توانستیم پیروز میدان شویم.
وی در خصوص محرومان و مصدومان تیمش گفت: هیچ بازیکن محروم و مصدومی نداریم.
سرمربی تیم فوتبال پاختاکور ازبکستان سپس افزود: نسبت به بازی اول برابر تراکتورسازی آشنایی ما به این تیم بیشتر شده و برنامه های خاصی برای بازی فردا داریم.

Leave a comment