16661 Ventura Blvd, Encino, CA 91436

سخنان احمدی‌نژاد در مورد «پرونده‌سازی» دانشگاه‌های آمریکا برای امام زمان

محمود احمدی‌نژاد، رئیس جمهوری سابق ایران، می‌گوید که دانشگاه‌های آمریکا «با بسیاری از کسانی که به زعم آنان می‌توانسته‌اند با امام زمان ارتباطی داشته باشند تماس گرفته و با آنها مصاحبه و اطلاعاتشان را تخلیه کرده‌اند.»
براساس گزارشی که روز یکشنبه 31 خرداد، در وب‌سایت «دولت بهار»، از وب‌سایت‌های نزدیک به آقای احمدی‌نژاد، منتشر و در روزنامه شرق نیز بازنشر شده‌است، رئیس جمهوری سابق ایران در این باره افزود که «بیش از آن که ما دنبال امام زمان باشیم آنها دنبال امام زمان هستند.»
وی در ادامه گفت: «آنقدر در دانشگاه‌های علوم انسانی آمریکا راجع به امام زمان تحقیق کرده¬‌اند که اگر من بگویم هزاران برابر مجموع کار حوزه‌های علمیه قم و نجف و مشهد، زیاد نگفته‌ام، بلکه کمتر گفته‌ام که شما باور کنید.»
رئیس جمهوری پیشین ایران گفت: «به قول دوستی می‌گفت پرونده امام زمان را تکمیل کرده‌اند و برای دستگیری‌اش بسته‌اند، تنها عکسش را کم دارند. آنها می‌دانند که تنها خطر مبنایی و اساسی برای امپراطوری چند صد ساله آنها امام عصر است.»
سخنان آقای احمدی‌نژاد و همچنین اسفندیار رحیم مشایی، رئیس دفتر او، دربارهٔ امام دوازدهم شیعیان در سال‌های گذشته بارها خبرساز شده‌است.
محمود احمدی‌نژاد در مرداد 92 نیز مدعی شده بود که سال 86با رابط امام دوازدهم شیعیان دیدار داشته و به نقل از او گفته بود که «غربی‌ها به شدت دنبال امام زمان هستند. برای زدن.»
آقای احمدی‌نژاد شهریور همان سال نیز گفته بود که امیدوار است امام دوازدهم شیعیان تا چهار سال دیگر ظهور کند.
او در آبان ماه 92 نیز دعا کرده بود که تا چهار سال بعد دعای مربوط به امام دوازدهم شیعیان در کاخ سفید نصب شود.
روز یک‌شنبه اکبر هاشمی رفسنجانی، رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام ایران، دولت آقای احمدی‌نژاد را متهم کرده بود که تنها شعار می‌داده‌است و افزوده بود: «مثلاً می‌گفتند عصر ظهور و آمدن امام زمان و علنی شدن آن است. این حرف‌ها را هنوز هم می‌زنند.»