16661 Ventura Blvd, Encino, CA 91436

کارلوس کی‌روش: باید 8 گل به ترکمنستان می‌زدیم/ فوتبال بین‌المللی را ارائه دادیم

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران پس از پیروزی تیمش برابر ترکمنستان گفت: تیم ما با طرز تفکری بین اللملی در طول بازی برتر بود و توانست موقعیت های زیادی را ایجاد کند که فکر می کنم باید هشت گل می زدیم.
به گزارش سرویس ورزشی عصرامروز، کارلوس کی روش پس از پیروزی 3 بر یک عصر امروز پنجشنبه تیم ملی برابر ترکمنستان ضمن بیان این مطلب به خبرنگاران حاضر در سالن کنفرانس ورزشگاه آزادی گفت: ابتدا تبریک می گویم به تک تک بازیکنان تیم ملی که برابر ترکمنستان نمایش خوبی داشتند. نتیجه ای که گرفتیم بسیار راضی کننده بود.
سرمربی تیم ملی فوتبال ایران خاطرنشان کرد: امروز فوتبالی با تفکر بین اللملی را به نمایش گذاشتیم و در طول 90 دقیقه توانستیم حریف را از محوطه جریمه خودمان تا دروازه خودشان تحت فشار قرار دهیم.
وی افزود: با کمال احترامی که برای بازیکنان تیم ملی ترکنستان قائل هستم اما فکر می کنم امروز باید با شش ، هفت و یا هشت گل حریف را شکست می دادیم. آنها هم تلاش زیادی کردند اما بازیکنان ما فشار زیادی گذاشتند و بازی یکطرفه ای را به نمایش گذاشتند.
کی روش در واکنش به تشویق رحمتی توسط برخی تماشاگران پس از دریافت گل از سوی حقیقی گفت: در برخی بازیها هم تماشاگران علی دایی را تشویق می کنند. شاید به این خاطر است که ما موقعیت هایی را از دست می دهیم. اما متاسفانه علی دایی از تیم ملی کنار رفته و از فوتبال خداحافظی کرده است. برای ما امروز مهم این بود که سه امتیاز را گرفتیم. افرادی که نمی توانند به خاطر این پیروزی قدردانی کنند باید در خانه بمانند.
وی در پاسخ به این پرسش که فکر می کنید صدر جدول که گره خورده است چه وضعیتی در آینده پیدا خواهد کرد گفت: همانطور که قبلا گفتم در این مسابقات توانسته ایم در دیدارهای مقدماتی فوتبال تهاجمی و محکمی را ارائه کنیم. بازیکنان برای دیدار با گوام از روحیه بالایی برخوردار هستند. ما برخی بازیکنان را به خاطر مصدومیت در اختیار نداشتیم. امروز به خاطر اینکه اجازه صحبت کردن در مورد سایر موارد را ندارم نمی توانم از بازیکنانم دفاع کنم.
کارلوس کی روش ادامه داد: برای بازی با گوام پنج بازیکن را در اختیار نخواهیم داشت. البته با اطمینان کامل با بازیکنان باقی مانده ادامه خواهیم داد. اعتماد به نفس کامل بین همه بازیکنان وجود دارد. ما گروهی از بازیکنان را در اختیار داریم که آماده جنگیدن برای تیم ملی کشورشان هستند. متاسفم که نمی توانیم این بازیکنان را در سفر به گوام همراه داشته باشیم.