16661 Ventura Blvd, Encino, CA 91436

ائتلاف اصلاح‌طلبان و اعتدال‌گرایان؛ خشنود از تسلیم

اصلاح‌طلبان و حامیان دولت با یکدیگر ائتلاف می‌کنند. علی مطهری نیز ضلع سوم این گروه برای حضور در انتخابات مجلس شورای اسلامی است.
گروه‌های اصلاح‌طلب که تا روزهای پایانی هفته گذشته به رایزنی‌های دولت و شورای نگهبان امیدوار بودند، حال به دنبال یافتن نامزدهایی هستند که به گفته اعضای این جریان، حداقل همسویی را با جریان اصلاح‌طلب داشته باشند.
در همین راستا خبرگزاری دانشجویان ایران “ایسنا”، شامگاه پنجشنبه 22 بهمن از ائتلاف اصلاح‌طلبان با حامیان دولت و صدای ملت به رهبری علی مطهری خبر داد. براساس گزارش ایسنا، اسامی نامزدهای این ائتلاف به زودی منتشر می‌شود.
در همین زمینه خبرگزاری ایلنا از معرفی پنج نامزد مورد حمایت اصلاح‌طلبان در حوزه انتخابیه اصفهان خبر داد و به نقل از رئیس شورای هماهنگی اصلاح‌طلبان اعلام کرد که رایزنی برای معرفی سایر نامزدهای مورد حمایت این جریان با سایر گروه‌ها ادامه دارد.
وب‌سایت عصر اهواز هم از مشخص شدن نامزدهای اصلاح‌طلبان در استان خوزستان خبر داد. پیش از این خبرگزاری ایلنا گزارش داده بود که اصلاح‌طلبان در استان خوزستان تنها امکان حمایت از دو نامزد باقیمانده را دارند.
براساس گزارش‌هایی که پیش از این منتشر شد، اصلاح‌طلبان در سه حوزه انتخابیه کرمانشاه، گیلان و لرستان امکان حمایت از هیچ یک از نامزدهای تائید صلاحیت شده را ندارند. با این حال اعضای شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان گفته بودند که تحت هر شرایطی در انتخابات باقی می‌مانند