16661 Ventura Blvd, Encino, CA 91436

حمله تلویحی فرمانده بسیج به مهدی و اکبر هاشمی رفسنجانی

در ادامه هشدارهای نزدیکان رهبر جمهوری اسلامی درباره «تلاش آمریکا برای نفوذ در ایران»، رئیس سازمان بسیج ضمن حمله تلویحی به مهدی هاشمی و اکبر هاشمی رفسنجانی گفت که «غارتگران» به دنبال «باز کردن پای آمریکا» به ایران برای ایستادن در مقابل «نیروی مردم» هستند.
به گزارش خبرگزاری فارس، محمدرضا نقدی، رئیس بسیج، روز شنبه، 21 شهریور، در یک سخنرانی تاکید کرد: «تا زمانی نظام پشتوانه مردمی دارد، از برخورد با غارتگران بیت‌المال هرچند افراد صاحب‌‌نامی باشند نمی‌هراسد. بنابراین غارتگران به دنبال وارد کردن نیرویی هستند تا بتوانند جلوی نیروی مردم بایستند و نیروی مطلوب آنها همان آمریکا است.»
وی اضافه کرد: «اگر پای آمریکا به ایران باز شود، آقازاده‌های مفسد به جای زندان رفتن و مجازات شدن، بر مردم سلطنت می‌کنند.»
آقای نقدی تاکید کرد که این افراد دل‌شان برای «بستن قراردادهای نفتی با شرکت‌های اروپایی و دریافت پورسانت‌ها و رشوه‌های کلان همانند قرارداد کرسنت» و «استفاده از ویلاهایشان در اروپا و آمریکا» تنگ شده است.
وی بدون ذکر نام، روزنامه‌های به گفته او «رنگارنگ» و نزدیک به این افراد، سایت‌های اینترنتی و «اجتماعی» در داخل ایران و شبکه‌های ماهواره‌ای خارج از کشور را متهم کرد که برای «بزک کردن چهره آمریکا» و «بازگرداندن استعمار و سلطه آمریکا بر ایران» تلاش می‌کنند.
اشاره آقای نقدی درباره «آقازاده‌ها» و قرارداد کرسنت می‌تواند به مهدی هاشمی رفسنجانی، فرزند اکبر هاشمی رفسنجانی، باشد.
پیش از این نیز برخی از نمایندگان مجلس از جمله علیرضا زاکانی مهدی هاشمی را به نقش داشتن در قرارداد کرسنت متهم کرده‌اند