16661 Ventura Blvd, Encino, CA 91436

مرگ مرموز بازیکن تیم ملی والیبال زنان ایران در نکا

فائزه قاضی پور والیبالیست هجده ساله اهل شهرستان نکا و عضو تیم ملی والیبال زنان ایران در سقوط از طبقه پنجم یک ساختمان درگذشت.
پایگاه خبری مازند اسپرت، دوم اسفند ماه، به نقل از هادی نصیری فرمانده انتظامی نکا نوشت بدن نیمه جان خانم قاضی پور ابتدا به بیمارستان نکا انتقال داده شد؛ ولی به دلیل شدت جراحات، او به بیمارستانی در ساری منتقل شد؛ در نهایت تلاش‌ها برای نجات این ورزشکار جوان بی‌نتیجه ماند.
فرمانده انتظامی نکا از متهم با نام اختصاری «و.ف» نام برده و می‌گوید که او ظرف مدت کوتاهی بر اساس مدارک و شواهد موجود در وسایل فائزه قاضی پور شناسایی و بازداشت شده است.
او از متهم با عنوان فروشنده داروها و مکمل‌های غیر مجاز نام برده و این مسئله را زمینه آشنایی او با خانم قاضی پور عنوان کرده است.
عموی فائزه قاضی پور در گفت‌وگو با رادیو فردا می‌گوید بنابر شنیده‌ها خود متهم با فائزه تماس گرفته و از او خواسته که به دلیل داشتن فرزند معلول به داخل ساختمان بیاید.
به گفته آقای قاضی پور متهم دارای پرونده‌های دیگری هم بوده است؛ او می‌افزاید: « متهم مشکل [پرونده‌های] دیگرش را هم از راه‌های دیگر که برخی می‌توانند، حل کرده است.»
خانواده فائزه قاضی پور می‌گویند تنها تقاضایشان این است که حق آنها پایمال نشود و اگر «کسی [جرمی مرتکب شده] و وضعیت مالی‌اش خوب است، قانون در کنارش نباشد در برابرش باشد.»