16661 Ventura Blvd, Encino, CA 91436

یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا؛ شکست خانگی ذوب‌آهن برابر العین امارات/ آخرین بازمانده هم حذف شد

تیم فوتبال ذوب آهن در حالی که می توانست با توجه به نتیجه دیدار رفت، جواز صعود به مرحله یک چهارم نهایی رقابتهای لیگ قهرمانان آسیا را کسب کند در خانه مقابل العین امارات ناکام ماند.
به گزارش خبرنگارعصرامروز ، تیم فوتبال ذوب آهن هفته گذشته موفق شده بود در دیدار رفت از مرحله یک هشتم نهایی رقابتهای لیگ قهرمانان آسیا در زمین العین با تساوی یک بر یک به کار خود پایان دهد. این نتیجه بدین معنی بود که ذوب آهن با یک تساوی بدون گل خانگی هم می توانست راهی مرحله یک چهارم شود. با این حال این تیم 2بر صفر مغلوب حریف اماراتی شد تا در خانه حذف شود.
«لی میونگ جو» در دقیقه 12 با پاسی که از عمر عبدالرحمن دریافت کرد، دروازه مظاهری را باز کرد تا تمام نقشه های یحیی گل محمدی برای ادامه بازی به مشکل بربخورد. سرمربی ذوب آهن قبل از این بازی گفته بود اولویت تیم وی، گل نخوردن است اما این گل آرامش روانی نماینده ایران را بر هم زد چون ذوب فقط باید برنده از زمین خارج می شد.
دوب آهن نیمه نخست را با شکست به رختکن رفت تا بلکه در نیمه دوم، ابتدا بازی را به تساوی بکشد و سپس از شکست بگریزد. البته روند بازی چنین چیزی را نشان نمی داد و العین با درخشش برادران عبدالرحمن، نمایش بهتری داشت. در دقیقه ۶۳ بازی، محمد عبدالرحمن بر روی یک ضدحمله، آسپریلای کلمبیایی را در موقعیت تک به تک قرار داد و او هم گل دوم العین را به ثمر رساند.
العین در ادامه هم بازی بهتری را به نمایش گذاشت و می توانست بر روی اشتباه مدافعان ذوب آهن بازهم به گل برسد که این اتفاق رخ نداد.
تیم فوتبال تراکتورسازی، دیگر نماینده ایران، روز سه شنبه با نتیجه ۳ بر یک مقابل النصر در ورزشگاه یادگار امام تبریز به برتری رسید اما با توجه به شکست ۴ بر یک در دیدار رفت، از صعود به یک چهارم نهایی بازماند.
با این اوصاف نمایندگان ایران در مرحله یک هشتم نهایی از دور رقابتهای لیگ قهرمانان آسیا کنار رفتند و این در حالی است که تراکتورسازی و ذوب آهن به عنوان سرگروه از مرحله گروهی صعود کرده بودند

Leave a comment