16661 Ventura Blvd, Encino, CA 91436

لوئیس انریکه قراردادش را تا سال ۲۰۱۷ با بارسلونا تمدید کرد

وئیس انریکه سرمربی بارسلونا سرانجام به گمانه‌زنی‌ها در مورد آینده خود پایان داد و قرارداد خود را تا سال ۲۰۱۷ با این تیم تمدید کرد.
بارسلونا در اولین فصل حضور این مربی ۴۵ ساله، موفق شد قهرمان لیگ قهرمانان اروپا، لالیگا و همچنین لیگ حذفی اسپانیا شود.
انریکه پس از پیروزی سه بر یک مقابل یوونتوس در فینال لیگ قهرمانان اروپا، حاضر نشده بود در مورد آینده خود در باسلونا اظهار نظر کند، این موضوع باعث شده بود گمانه‌زنی‌ها در مورد آینده این مربی افزایش پیدا کند.
اما روز سه‌شنبه جوزپ ماریا بارتومئو رئیس باشگاه بارسلونا با اعلام تمدید قرارداد انریکه به شایعات در مورد آینده این مربی پایان داد.
لوئیس انریکه تابستان سال گذشته جانشین تاتا مورتینو شد و مانند پپ گواردیولا در اولین فصل حضور خود بعنوان مربی موفق شد، سه جام کسب کند.
آقای بارتومئو همچنین در سخنرانی رسمی این باشگاه علاوه بر اعلام خبر تمدید قرارداد لوئیس انریکه، تاکید کرد که این باشگاه با وجود محرومیت از نقل و انتقالات توسط فیفا، خرید‌های بزرگی انجام خواهد داد.
او گفته است:”ما قصد داریم منابع خود را برای جذب بهترین بازیکنان جهان، بازیکنانی که همه خواهان خرید آنها هستند را به کار بگیریم.”
فیفا بارسلونا را سال گذشته برای زیر پا گذاشتن قانون نقل و انتقال بازیکن که برای حمایت از بازیکنان نوجوان طراحی شده، از خرید و فروش محروم کرده بود.

Leave a comment