16661 Ventura Blvd, Encino, CA 91436

احمدی‌نژاد: آینده روشن و پیروزی در انتظار ماست

محمود احمدی‌نژاد در نشستی با حضور شماری از وزیران و مدیران دولت‌های نهم و دهم نسبت به انتقادهایی که به عمل‌کرد دو دولت قبلی می‌شود واکنش نشان داد. گفته می‌شود برگزاری این نشست بی‌ارتباط با انتخابات مجلس دهم نیست.
مراسم گشایش نشست سراسری “تبیین مبانی و آرمان‌های انقلاب اسلامی و امام خمینی” روز پنج‌شنبه (8 مرداد/ 30 ژوئیه)، با حضور محمود احمدی‌نژاد و صدها نفر از همکاران سابق‌اش از استان‌های مختلف، در تهران برگزار شد.
احمدی‌نژاد در این نشست گفت: «مبانی و آرمان‌ها باید به طور دائم بازخوانی و به‌روزرسانی شود تا هدف از آن یعنی نهادینه کردن این مبانی محقق شود، در غیر این صورت دچار حیرت و سرگشتگی و در نهایت فراموشی آرمان‌هایمان خواهیم شد.»
رئیس جمهور پیشین یکی دیگر از ضرورت‌های این بازخوانی را “مقابله با طراحی دشمنان” خواند، زیرا به باور او “دشمنان قسم‌خورده، با انگیزه‌های شیطانی در کمین نشسته‌اند تا مبانی انقلاب را نابود کنند
به گزارش خبرگزاری ایلنا، احمدی‌نژاد با بیان این‌که “دشمنان با طراحی بسیار پیچیده و خباثت‌آمیز، هجمه‌ای گسترده و همه جانبه علیه امام و خط امام به راه انداخته‌اند” از حاضران تقاضا کرد، “از این به بعد مواضعی را که در فضای کشور و فضای بین‌الملل مطرح می‌شود، با مواضع امام تطبیق” بدهند.
او افزود، با این کار مشخص خواهد شد “که تمام اندیشه‌های امام زیر سنگین‌ترین بمباران‌ها قرار دارد، حتی [کسانی] اسم امام را می‌آورند و ایشان را تکریم می‌کنند اما در عمل نابودی اندیشه‌های او را دنبال می‌کنند”.
در جمهوری اسلامی همه گروه‌ها و جریان‌هایی که در ساختار قدرت سهیم هستند خود را پیرو “آرمان‌های امام راحل” می‌خوانند و گروه‌های رقیب را به بی‌اعتقادی به این آرمان‌ها متهم می‌کنند.
احمدی‌نژاد نیز ادعا می‌کند، علت همه فشارهایی که به دولت نهم و دهم وارد شده و انتقادهایی که از عمل‌کرد این دو دولت می‌شود “ایستادگی بر مبانی انقلاب و کوتاه نیامدن از آرمان‌ها” است